PROJEKTY I INONWACJE 2
 
GOSC
 
SUKCESY
 
ODYSEJA
 
SUKCESY
 
SWIETICa
 

Wizyta Adama Szulca w naszej szkole przekształciła się w efektowne widowisko, kiedy za plecami Gościa Społecznej Dwójki oraz moderujących spotkane Zosi Witczak i Basi Gulczyńskiej na fryzjerskich fotelach zasiedli uczniowie i pedagodzy. Poznański fryzjer, właściciel salonu Adam Szulc Barber, przyjechał do nas ze swoimi pracownikami oraz niemalże całym wyposażeniem zakładu fryzjerskiego. Opowiedział słuchaczom o swojej zawodowej pasji, przedstawił w niezwykle ciekawy sposób pracę fryzjera i satysfakcję związaną z dobrze wykonaną usługą. Odpowiedział na liczne pytania młodzieży, dotyczące modnych fryzur, "trudnych" włosów czy pielęgnacji brody. Przemycił też sporo ciekawostek na temat kulturowej funkcji fryzury w różnych czasach. Adam Szulc, spotykając się z młodymi ludźmi, promuje rzemiosło i zachęca ich do nauki zawodu. Zaprasza wtedy modeli spośród widowni, tak jak w naszej szkole, i na koniec prezentuje efekty pracy w postaci fryzur lub pięknie przystrzyżonej brody. Zatem popatrzmy!