Dnia 26 kwietnia 2017 r. nasza szkoła była organizatorem VI turnieju „Główka Pracuje – Junior”. Wzięły w nim udział drużyny trzecioklasistów z winogradzkich i piątkowskich szkół: SP 11, SP 17 i SSP 2. Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Szymaczek, Franciszek Stańczyk i Joanna Kulig. W czasie I etapu uczestnicy odpowiadali na pytania z wielu dziedzin np. literatury, ortografii, przyrody, matematyki i historii Polski. W II etapie uczniowie wykazali się umiejętnością napisania ogłoszenia, wyszukania konkretnych informacji w encyklopedii, rozwiązania zadania matematycznego oraz znajomością owadów i ich pisowni. W przerwach swoją wiedzę mogła sprawdzić zgromadzona publiczność. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do turnieju. Turniej wygrała drużyna z SP 17. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Gratulacje.

Organizatorki turnieju
Agnieszka Pernak i Joanna Sech

galeria