Szanowni Państwo
Serdecznie gratulujemy wszystkim przyjętym do pierwszej klasy Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO w Poznaniu. Poniżej informacja na temat dalszych kroków:
od 08 do 12 maja 2017 trzeba podpisać w sekretariacie szkoły Umowę o naukę dziecka, Umowę podpisują oboje rodzice. W tym samym czasie muszą też wpłacić Państwo na konto szkoły wpisowe. Dane do przelewu są podane w Umowie i na stronie szkoły.
W przypadku nie podpisania Umowy lub nie wpłacenia wpisowego (brak kwoty na koncie szkoły w dniu 12 maja) , dziecko automatycznie zostaje skreślone i w to miejsce wchodzi dziecko z listy rezerwowej.

Szanowni Państwo
Serdecznie Państwu, a przede wszystkim Państwa dzieciom gratulujemy dostania się do klasy 1 Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO!
Oto dalsza procedura:
- Od 04 do 08 kwietnia 2016 trzeba podpisać w sekretariacie szkoły Umowę o naukę dziecka, Umowę podpisują oboje rodzice.
- Umowy będą sporządzone z datą 04 kwietnia 2016 roku i od tego dnia liczone jest 5 dni na wpłatę wpisowego, czyli wpisowe musi wpłynąć na konto szkoły do 08 kwietnia. Dane do przelewu są podane w Umowie i na stronie szkoły.
W przypadku nie podpisania Umowy lub nie wpłacenia wpisowego (brak kwoty na koncie szkoły w dniu 08 kwietnia) , dziecko automatycznie zostaje skreślone i w to miejsce wchodzi dziecko z listy rezerwowej.

Lista Osób Przyjętych do Szkoły Podstawowej